KADRA

KADRA

„Tęczowa kraina” to miejsce, którego celem, a zarazem marzeniem jest, aby dzieci bez widocznego trudu, bez stresu i bez płaczu osiągnęły granice, które będą nas zadziwiały. Chcemy, aby nasze pociechy bawiły się i śmiały, chcemy, aby były otwarte na świat i jego otoczenie, pragniemy, aby były niezwykle pomysłowe, miały bogaty słownik, rysowały, malowały, śpiewały, tańczyły oraz posiadały niepohamowany głód wiedzy. Jednocześnie chcemy by pozostały indywidualnościami, które czują się w Żłobku bezpieczne i szczęśliwe”.

Dyrektor Klaudyna Frelik

 

Nasza kadra, to zespół składający się wyłącznie z wykształconych pedagogów, wykwalifikowanych opiekunów dziecięcych, a przede wszystkim osób, których pasją jest praca z dziećmi. Gwarantujemy opiekę i wychowanie na najwyższym poziomie. Poprzez energię, kreatywność i nasze ciepło staramy się zapewnić warunki zbliżone do tych prawdziwie domowych. Staramy się, aby dzieci nas lubiły, darzyły zaufaniem oraz, aby każdego dnia przychodziły do nas z uśmiechem na twarzy. Konsekwentnie realizujemy naszą misję, którą jest wychowanie dziecka gotowego na poznawanie wszystkich zakątków otaczającego go świata.

Zgodną z wytycznymi „Ustawy Żłobkowej” (Dz.U. Nr 45, poz. 235; ustawa z dnia 4. lutego 2011 o opiece nad dziećmi w wieku do lat 3.) w skład naszego zespołu wchodzi również osoba z wykształceniem medycznym, co zdecydowanie ułatwia nam wychwycenie pierwszych nieprawidłowości w rozwoju dziecka, natomiast za zapewnienie dzieciom zgodnego ze standardami wyżywienia odpowiedzialna jest wykwalifikowana kucharka.

Wszystkie osoby zatrudnione w Żłobku posiadają aktualne badania lekarskie potrzebne do pracy z dziećmi oraz odbyły kurs pierwszej pomocy medycznej. Ponadto większość z nas stale uczestniczy w dodatkowych formach doskonalenia swoich umiejętności, co przekłada się na lepsze efekty w pracy z dziećmi, a także pomaga wpierać Rodziców w rozwiązywaniu indywidualnych problemów wychowawczych.