WARUNKI LOKALOWE

WARUNKI LOKALOWE

Żłobek „Tęczowa kraina” mieści się na parterze w budynku wielorodzinnym usytuowanym z dala od miejskiego szumu oraz hałaśliwych ulic w północnej części Garwolina.

 

Do dyspozycji maluchów oddajemy dwie oddzielne, przestronne i kolorowe sale do nauki i zabawy. Wyposażenie każdej sali spełnia wszystkie standardy wymagań bezpieczeństwa i higieny, co potwierdzają niezbędne atesty oraz certyfikaty.

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom w kwestii bezpieczeństwa, czyli inaczej mówiąc chcemy również, aby Rodzice czuli się spokojni w czasie, kiedy my opiekujemy się pociechą, jako pierwsza placówka na terenie miasta Garwolin, stworzyliśmy w Żłobku system monitoringu ON-LINE. Dzięki temu, każdy Rodzic ma możliwość, aby oglądać poprzez kamery internetowe zamontowane w każdej sali, co w danej chwili robią dzieci.

Drogi Rodzicu! Wiedz o tym, że „Tęczowa kraina” to prywatny żłobek, który posiada pozytywną opinię Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej oraz Komendanta Miejskiego Państwowej Straży Pożarnej w Garwolinie!